Piłki do siedzenia
( ilość produktów: 17 )Do czego można wykorzystać piłki do siedzenia?
Piłki do siedzenia mogą być używane do różnych celów. Możesz ją używać w biurze, również w domu w trakcie czytania książki. Nasze piłki możesz wykorzystać do siedzenia na wszelkiego rodzaju zajęć sportowych, takich jak joga i pilates. Gdy już przyzwyczaisz się do siedzącej piłki zamiast krzesła, jesteśmy przekonani, że nie będziesz chciał wrócić do swojego starego fotela biurowego.
Jak długo można siedzieć na piłce do siedzenia?
Zalecamy zacząć od 1 do 2 godzin dziennie i powoli zwiększać czas pracy na piłce. Twoje ciało prawdopodobnie nie jest przyzwyczajone do takiej aktywności i będzie musiało się dostosować. Na początku korzystaj z piłki zamiennie z krzesłem. Kiedy poczujesz, że Twoje ciało uwielbia aktywnie siedzieć, możesz całkowicie zastąpić swoje stare krzesło piłką!
Czy siedzenie na piłce do siedzenia jest wygodne w czasie ciąży?
Piłka z pewnością nadaje się do siedzenia dla kobiet w ciąży. Nie ma znaczenia, czy dzieje się to za biurkiem, czy w domu. Lniana piłka do siedzenia stymuluje dobrą postawę siedzącą, co może przynieść ulgę w dolegliwościach miednicy i pleców. Ponadto siedzenie na piłce rozluźnia mięśnie dna miednicy.
Piłka szybko wiotczeje, co teraz?
Napompowałeś piłkę do siedzenia i zauważyłeś, że wiotczeje szybciej niż powinno. Czy to jest normalne? Często zdarza się, że piłka potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do otoczenia. Niewielka utrata powietrza w okresie 1 miesiąca jest normalna, wystarczy wyregulować ją za pomocą dostarczonej pompki ręcznej (1 minuta pracy). Jeśli piłka do siedzenia szybciej traci ciśnienie, sprawdź:
- Czy temperatura w pomieszczeniu jest stabilna? Ważne jest, aby ciepło nie wahało się zbytnio. Na przykład, jeśli jest zimno w nocy i ciepło po południu, ma to duży wpływ na ciśnienie powietrza. Przy niższych temperaturach pokojowych, rzędu 2-3 stopni Celsjusza, może być konieczne nieco większe napompowanie piłki ze względu na spadające ciśnienie wewnętrzne.
- Czy korek uszczelniający jest mocno wciśnięty? Czy zatyczka uszczelniająca przylega do powierzchni PVC i jest mocno wciśnięta? Jeśli żadna z powyższych sytuacji nie ma zastosowania, najpierw wymień zatyczkę na dodatkową załączoną do zestawu i sprawdź, czy piłka nadal traci powietrze. Jeśli mimo to wystąpi spadek ciśnienia, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.